bg_image
İNOVAKS

Hakkımızda

25 yıllık bilgi ve tecrübesi ile artık kendi rotasında hareket etmek üzere yola çıkan bir ekip firmasıyız.

Amacımız yıllardır beraber çalıştığımız, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunduğumuz müşterilerimize kendi bilgi ve deneyimlerimiz ile hizmet vermeye devam etmektir.

Hizmette en önemli kriterlerimizden biri olan, üretimde de kalite anlayışından asla taviz vermemeyi kendine amaç edinen şirketimiz, İnovasyonel üretim anlayışını hep dinamik tutarak üretimine devam etmektedir.

Ekip arkadaşlarımız ile beraber, temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle iş ortaklarımız ile hep aynı pencereden baktığımıza emin olup sizlere hep daha iyi hizmet vermek için çalışıyor ve sorumluğumuzun ne kadar büyük olduğunu biliyoruz.

Güvenilir olmak ve her zaman çözüm odaklı olmanın önemi ile birlikte, bu önemi sadece üretim,satış olarak değil, satış sonrası hizmetimiz de önemseyerek her daim ulaşılabilir olmanın bilincini dinamik tutuyoruz.

İNOVAKS olarak üretim kalitemizi ve kapasitemizi her zaman dinamik tutabilmek için, çok çalışmamızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her zaman daha iyisini yapabilmek için de var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Başta ülkemize olmak üzere, siz değerli iş ortaklarımıza ,ekip arkadaşlarımıza mümkün olan en büyük katma değeri sağlamak ve hep birlikte akıl ve menfaat birliği oluşturmak için, sürekli kendini yenileyen, inovaktif bilinçle sizlerin yanındayız.

Saygı, selam ve sevgilerimle…

Genel Müdür Şaziye ÖZCAN

İNOVAKS ISITMA SOĞUTMA KLİMA SAN. VE  TİCARET A.Ş.

image
image